2023 Ekim - Gazi Omuz Artroskopisi Kadavra Kursu

Sizleri 7-8 Ekim 2023 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan “Gazi Omuz Artroskopisi Kadavra Kursu “na davet etmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

“Gazi Omuz Artroskopisi Kadavra Kursu “nun temel amacı, omuz artroskopisi konusunda en güncel ve kapsamlı bilgiye ve pratik yetkinliğe erişmek için eşsiz bir fırsat sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmak için kursun bilimsel programı, uluslararası üne sahip, deneyimli ve önde gelen uzmanlar tarafından en üst düzeyde interaktif katılımın sağlanmasına öncelik verilerek özenle hazırlanmıştır. Bilimsel program, omuz anatomisi ve omuz artroskopisi tekniklerine odaklanmakta ve bilimsel dersler, canlı ameliyatlar, atölye çalışmaları, tartışmalar ve uygulamalı kadavra atölyeleri ile bilgi ve pratik becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için teorik ve pratik unsurları birleştirmektedir.

Kursun kayıtları, her uygulamanın katılımcılar tarafından bireyselleştirilebilmesi ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi için sınırlı sayıda planlanmıştır. Kadavra çalışmalarında, deneyimli eğitmenler size gözlem, tartışma ve uygulama fırsatı vermek için liderlik edecek ve eşlik edecektir.

“Gazi Omuz Artroskopisi Kadavra Kursu “nun tüm katılımcılar için verimli ve faydalı geçeceğine olan inancımızı vurgulayarak sizlere en içten teşekkürlerimizi sunmak isteriz.

7-8 Ekim 2023 tarihlerinde Türkiye’nin kalbi Ankara’da gerçekleştireceğimiz “Gazi Omuz Artroskopisi Kadavra Kursu “nda sizlerle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Program

8 Ekim Pazar

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Search